SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 499 000 €
(9 487 € / m²)
Prodaja
6+
2+
158 m²
Rue Ordener, Paris

spavaća soba6+
stan158 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

RUE CHRISTIANI - Au cœur du 18ᵉ arrondissement de Paris, cet appartement de 6 pièces se situe au 6ᵉ étage avec ascenseur d'un immeuble des années 2000...

Električni
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue Ordener, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu