Popis ponuda
9
9
9
725 000 €
(11 508 € / m²)
Prodaja
3
1
63 m²
Rue Laferrière, Paris
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
63 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Découvrez ce ravissant appartement de 63 m², conjuguant l'élégance de l'ancien et un cadre de vie exceptionnel au cœur de Paris.
Implanté dans une co...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
E - Neekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Plin
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
3dana
Ažurirano:
3dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rue Laferrière, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.