SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
265 000 €
(10 192 € / m²)
Prodaja
1
1
26 m²
Rue Albert Bayet, Paris

spavaća soba1
stan26 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Nichée au cœur du quartier prisé de Dunois - Bibliothèque – Jeanne d'Arc, ce charmant studio de 25,37 m² vous invite à profiter d'un cadre de vie exce...

Električni
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue Albert Bayet, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu