SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
90 000 €
(11 250 € / m²)
Prodaja
1
1
8 m²
Rue Pouchet, Paris

spavaća soba1
stan8 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Plongez au cœur de Paris avec ce charmant studio de 8,8 m² idéalement situé au 6ème étage d'un immeuble haussmannien. Offrant une vue dégagée et une b...

Električni
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue Pouchet, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu