SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
199 000 €
(11 056 € / m²)
Prodaja
1
1
18 m²
Rue Pouchet, Paris

spavaća soba1
stan18 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Découvrez ce charmant studio de 18,76 m² niché au rez-de-chaussée d'un immeuble parisien datant des années 1900. Ce petit bijou, soigneusement préserv...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rue Pouchet, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu