Popis ponuda
4
4
195 000 €
(8 864 € / m²)
Prodaja
1
1
22 m²
Rue Riblette, Paris
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
1
stan
22 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Fiche N°Id-LGB181622 : Paris, T1 d'environ 22 m2 comprenant 1 piece(s) dont 1 chambre(s) - Vue : Cour - Construction 1948 - Equipements annexes : cou...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
G - Iznimno rasipno
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
3dana
Ažurirano:
3dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rue Riblette, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.