SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 170 000 €
(10 833 € / m²)
Prodaja
3
1
108 m²
Boulevard Lannes, Paris

spavaća soba3
stan108 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Magnificent 107m² (1,152 sq ft) family apartment located on the ground floor of a secure 1913 building with concierge, in the heart of the sought-afte...

Plin
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Boulevard Lannes, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BARNES Passy-La Muette

Slični oglasi

Slično u inozemstvu