SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
976 000 €
(9 476 € / m²)
Prodaja
5
1
103 m²
Rue Albert Bayet, Paris

spavaća soba5
stan103 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

PARIS 75013 - Bel Appartement traversant de 5 pièces avec 2 balcons. 4ème étage avec ascenseur- Au coeur du 13ème arrondissement de Paris, à proximi...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rue Albert Bayet, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse Paris 13 - Butte-aux-Cailles - l'Adresse Paris 13 - Butte-aux-Cailles

Slični oglasi

Slično u inozemstvu