SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
720 000 €
(9 600 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
Allée Cavalière, Paris

spavaća soba3
stan75 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé à l'abri du Viaduc des Arts et de la Coulée Verte, cet appartement de 75,10 m2 (73,36 m2 Carrez) en rez-de-chaussée à rafraîchir bénéficie de l'...

Plin
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Allée Cavalière, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ESPACES ATYPIQUES Paris - ESPACES ATYPIQUES Paris - Est

Slični oglasi

Slično u inozemstvu