SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
367 000 €
(8 738 € / m²)
Prodaja
3
1
42 m²
Rue Albert Bayet, Paris

spavaća soba3
stan42 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

L'agence immobilière L'Adresse vous propose un appartement agencé en cabinet de Kinésithérapeute Ostéopathe. Situé au rez-de-chaussée, il bénéficie d'...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rue Albert Bayet, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse - Novae - l'Adresse Paris 13 - Novae

Slični oglasi

Slično u inozemstvu