SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
300 000 €
(13 043 € / m²)
Prodaja
2
1
23 m²
Rue Deparcieux, Paris

spavaća soba2
stan23 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Au sein d’une charmante copropriété récemment rénovée, à deux pas de la très recherchée rue Daguerre, découvrez ce deux-pièces de 23,74 m² Loi Carrez,...

Električni
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Rue Deparcieux, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Delambre Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu