SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
390 000 €
(12 581 € / m²)
Prodaja
2
1
31 m²
Rue Deparcieux, Paris

spavaća soba2
stan31 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Paris 14e – Rue Deparcieux | 2 pièces rénové par architecte, au calme et lumineux
À deux pas de la rue Daguerre, dans une copropriété rénovée avec co...

Električni
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Rue Deparcieux, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Delambre Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu