SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
420 000 €
(12 000 € / m²)
Prodaja
2
1
35 m²
Rue Deparcieux, Paris

spavaća soba2
stan35 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Paris 14e – Montparnasse | Appartement d’architecte au calme absolu
À l’abri des regards, au cœur d’une élégante copropriété rénovée, ce 2 pièces de ...

Električni
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Rue Deparcieux, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Delambre Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu