SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
305 000 €
(14 524 € / m²)
Prodaja
1
1
21 m²
Rue de Rivoli, Paris

spavaća soba1
stan21 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Bienvenue chez Abriculteurs, l'agence familiale qui s'engage à un service immobilier d'exception. Découvrez une présentation soignée de ce bien : des ...

Električni
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Rue de Rivoli, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ABRICULTEURS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu