SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
669 000 €
(7 517 € / m²)
Prodaja
4
1
89 m²
Rue de Thionville, Paris

spavaća soba4
stan89 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Dès les premières secondes, une évidence :
lumière, volume, ouverture.
Situé à l'avant-dernier étage avec ascenseur, cet appartement traversant propos...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledOtvoreni dnevni boravakKadaTuš kabinaZaseban wcPrirodno svjetloNakon renovacije

Plin
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Rue de Thionville, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

AGENCES DE FRANCE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu