SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
450 000 €
(10 465 € / m²)
Prodaja
2
1
43 m²
Rue de Vaugirard, Paris

spavaća soba2
stan43 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Paris 6ème : Rue Vavin - À deux pas du Jardin du Luxembourg. Situé rue Vavin, en plein cœur du 6ème arrondissement, ce duplex de 43,83 m² (52,18 m² au...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Visoki stropoviDrvene gredeNakon renovacije

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 12dana

Lokaliteti

Rue de Vaugirard, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Century 21 Assas Raspail Fine Homes & Luxury

Slični oglasi

Slično u inozemstvu