SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 070 000 €
(11 129 € / m²)
Prodaja
5
1
186 m²
Avenue Paul Doumer, Paris

spavaća soba5
stan186 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Just moments from Avenue Foch and Place Victor Hugo, on the fourth floor of a distinguished and impeccably maintained building with lift, this elegant...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Prirodno svjetloZasebna kuhinjaTuš kabinaZaseban wcHodnik

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 12dana

Lokaliteti

Avenue Paul Doumer, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

CHARLOTTE MILLIER REAL ESTATE

Slični oglasi

Slično u inozemstvu