SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
390 000 €
(8 864 € / m²)
Prodaja
2
1
44 m²
Avenue de Saint-Maurice, Paris

spavaća soba2
stan44 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Bright and Modern T2 Apartment in the Heart of an Exceptional Living EnvironmentImagine waking up every morning bathed in gentle eastern light, while ...

Ostalo
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 15dana

Lokaliteti

Avenue de Saint-Maurice, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IDEAL PROJETS IMMOBILIERS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu