SUPA24
1 100 000 €
(13 095 € / m²)
Prodaja
4
1
84 m²
Rue Saint-Dominique, Paris

spavaća soba4
stan84 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Just steps away from rue Cler, in an Art Deco building located on the 4th floor with an elevator, beautiful apartment comprising: an entrance, a brigh...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Zasebna kuhinjaKadaTuš kabinaZaseban wcDrveni podKamin

Ostalo
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 12dana

Lokaliteti

Rue Saint-Dominique, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DAVOLI IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu