SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
298 000 €
(9 030 € / m²)
Prodaja
1
1
33 m²
Rue du Faubourg Saint-Martin, Paris

spavaća soba1
stan33 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A44232SVB75 - Very bright with four windows and a Velux, this large studio apartment overlooks a quiet courtyard. It boasts a high ceiling of 3.10m, a...

Ostalo
Dob ponude: 26dana
Ažurirano: 14dana

Lokaliteti

Rue du Faubourg Saint-Martin, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Leggett Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu