SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
500 000 €
(11 111 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Rue de la Roquette, Paris

spavaća soba2
stan45 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Dans un quartier prisé du 11ème arrondissement de Paris, à proximité de l'énergie d'Oberkampf, ce deux pièces de 46 m2 prend place au deuxième étage d...

Električni
Dob ponude: 32dana
Ažurirano: 32dana

Lokaliteti

Rue de la Roquette, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse - ADN Gestion Transaction - l'Adresse - ADN Gestion Transaction

Slični oglasi

Slično u inozemstvu