SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
399 000 €
(9 279 € / m²)
Prodaja
2
1
43 m²
Route de la Seine à la Butte Mortemart, Paris

spavaća soba2
stan43 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Marie Vovard vous propose: Bel appartement de 2 pièces situé dans un quartier recherché du 16ème arrondissement. Idéal pour une professio...

Ostalo
Dob ponude: 59dana
Ažurirano: 34dana

Lokaliteti

Route de la Seine à la Butte Mortemart, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu