SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 700 000 €
(12 676 € / m²)
Prodaja
6+
1
213 m²
Rue de Vaugirard, Paris

spavaća soba6+
stan213 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Vincent Huillet vous propose: Appartement de Prestige à Paris - Emplacement Exceptionnel à Découvrir !Agencement possible Appartement 6 p...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Zasebna kuhinjaKadaTuš kabinaPrirodno svjetloVisoki stropoviNužna renovacija

Ostalo
Dob ponude: 72dana
Ažurirano: 72dana

Lokaliteti

Rue de Vaugirard, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu