SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
155 000 €
(15 500 € / m²)
Prodaja
1
1
10 m²
Rue du Faubourg Saint-Martin, Paris

spavaća soba1
stan10 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Située au 6ème et dernier étage avec ascenseur d'un bel immeuble bien entretenu de la rue de Paradis, cette chambre de service de 10,2m2 au sol (9,1 m...

Električni
Dob ponude: 74dana
Ažurirano: 74dana

Lokaliteti

Rue du Faubourg Saint-Martin, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ESPACES ATYPIQUES Paris - ESPACES ATYPIQUES Paris - Rive Droite

Slični oglasi

Slično u inozemstvu