SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
850 000 €
(12 319 € / m²)
Prodaja
3
1
69 m²
Rue Laferrière, Paris

spavaća soba3
stan69 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

DOLY est fier de vous présenter, en exclusivité, ce sublime 3 pièces de 62 m² pondéré (59 m² d'intérieur + 10 m² de terrasse), situé au 5e et dernier ...

Plin
Dob ponude: 67dana
Ažurirano: 67dana

Lokaliteti

Rue Laferrière, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DOLY

Slični oglasi

Slično u inozemstvu