Popis ponuda
12
12
12
437 220 €
(11 506 € / m²)
Prodaja
2
1
38 m²
Rue de la Roquette, Paris
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
38 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Votre conseillère en immobilier NOOVIMO Annabelle Pinsivy 06.71.22.09.69
[email protected]
vous invite à venir découvrir ce bel appartement.Au cœur ...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
G - Iznimno rasipno
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Električni
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
109dana
Ažurirano:
45dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rue de la Roquette, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.