SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
6 100 000 €
(36 310 € / m²)
Prodaja
6+
1
168 m²
Port de Suffren, Paris

spavaća soba6+
stan168 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Paris 16 - Magnificent duplex apartment with tremendous potential, located on the 7th and 8th floors of a magnificent building dating from 1925.

Ostalo
Dob ponude: 116dana
Ažurirano: 29dana

Lokaliteti

Port de Suffren, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BARNES Passy-La Muette

Slični oglasi

Slično u inozemstvu