SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 400 000 €
(14 433 € / m²)
Prodaja
5
1
97 m²
Rue Jules Guesde, Paris

spavaća soba5
stan97 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Au cœur du 14ᵉ arrondissement de Paris, au sein d’une résidence de grand standing sécurisée et très bien entretenue, découvrez ce appartement d’except...

Električni
Dob ponude: 110dana
Ažurirano: 38dana

Lokaliteti

Rue Jules Guesde, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Delambre Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu