SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 950 000 €
(18 210 € / m²)
Prodaja
4
1
162 m²
Rue Saint-Dominique, Paris

spavaća soba4
stan162 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Entre les Invalides et le Grand Palais, dans un immeuble ancien, au 5ème étage avec ascenseur, un appartement traversant est-ouest de 161 m2 avec 3 m ...

Ostalo
Dob ponude: 208dana
Ažurirano: 168dana

Lokaliteti

Rue Saint-Dominique, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PHILIPPE MENAGER & NICOLAS HUG

Slični oglasi

Slično u inozemstvu