SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 390 000 €
(17 375 € / m²)
Prodaja
4
1
80 m²
Voie J/8, Paris

spavaća soba4
stan80 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

In the heart of the Golden Triangle, Barnes Saint Honoré offers a property with a prestigious address.
An elegant, courtyard apartment, fully renova...

Električni
Dob ponude: 336dana
Ažurirano: 89dana

Lokaliteti

Voie J/8, Paris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

BARNES Pied-à-Terre Saint Honoré

Slični oglasi

Slično u inozemstvu