SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
220 000 €
(5 500 € / m²)
Prodaja
2
1
40 m²
Rue Delizy, Pantin

spavaća soba2
stan40 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé dans le quartier prisé des Quatre-Chemins à Pantin, cet appartement charmant de 40 m² Carrez au premier étage d'une copropriété intimiste vous a...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakZaseban wcDrveni pod

Električni
Dob ponude: 12dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue Delizy, Pantin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu