SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
299 000 €
(6 102 € / m²)
Prodaja
3
1
49 m²
Rue Delizy, Pantin

spavaća soba3
stan49 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Découvrez ce ravissant appartement de 49 m², situé au cœur de Pantin, qui allie le charme des années 50 à un confort moderne. Construit en 1958, ce bi...

Plin
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rue Delizy, Pantin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu