SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
325 000 €
(4 924 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Rue Delizy, Pantin

spavaća soba3
stan66 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Découvrez ce superbe appartement de 66 m², niché dans un quartier moderne et paisible de Pantin. Situé au premier étage d'un immeuble contemporain éri...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaOtvoreni dnevni boravakZaseban wcKuhinjski aparati

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rue Delizy, Pantin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu