SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
472 000 €
(7 492 € / m²)
Prodaja
3
1
63 m²
Rue Delizy, Pantin

spavaća soba3
stan63 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Isabelle Yang vous propose: Appartement Lumineux avec Terrasse et Jardin de plus de 100m2 à PantinDans le quartier recherché de Pantin to...

Ostalo
Dob ponude: 16dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

Rue Delizy, Pantin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu