SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
415 000 €
(4 940 € / m²)
Prodaja
4
1
84 m²
Rue Delizy, Pantin

spavaća soba4
stan84 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Philippe Lamand vous propose: NOUVEAUTE - BAISSE DE PRIX - A 1 mn du métro L5 et 3 mn du Canal de l'Ourcq, appartement familial de type 4...

Ostalo
Dob ponude: 31dana
Ažurirano: 31dana

Lokaliteti

Rue Delizy, Pantin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu