SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
162 000 €
(4 154 € / m²)
Prodaja
3
1
39 m²
Rue Delizy, Pantin

spavaća soba3
stan39 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Philippe Lamand vous propose: EXCLUSIVITE - BAISSE DE PRIX - Pantin, aux pieds du métro Quatre-Chemins L7, un appartement de type 3 pièce...

Ostalo
Dob ponude: 147dana
Ažurirano: 35dana

Lokaliteti

Rue Delizy, Pantin
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu