SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
172 000 €
(3 018 € / m²)
Prodaja
3
1
57 m²
Rue Marivaux, Orly

spavaća soba3
stan57 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Vanessa Uvon vous propose: Orly, limite Thiais et Choisy-le-Roi .Idéal investisseur ou premier achat ! Appartement de type F3 situé au re...

Ostalo
Dob ponude: 51dana
Ažurirano: 30dana

Lokaliteti

Rue Marivaux, Orly
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu