SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
131 000 €
(1 747 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
Rue du Champ Rond, Orléans

spavaća soba3
stan75 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Alexandre Adou vous propose: Alexandre ADOU du réseau iad France vous propose à la vente cet appartement T3 de 76 m².Situé dans un quarti...

Ostalo
Dob ponude: 83dana
Ažurirano: 52dana

Lokaliteti

Rue du Champ Rond, Orléans
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu