Popis ponuda
2
2
276 000 €
(3 450 € / m²)
Prodaja
5
2+
80 m²
Grande Rue, Orchamps-Vennes
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
5
stan
80 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
À Orchamps-Vennes, Venez découvrir les 'LIBERTY PASCALINE', le compromis idéal entre maison et appartement. Des appartements en duplex comprendant...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Otvoreni dnevni boravak
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
491dana
Ažurirano:
491dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Grande Rue, Orchamps-Vennes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
Ab Immo 25
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
Ab Immo 25