SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
219 000 €
(3 911 € / m²)
Prodaja
2
1
56 m²
Rue du Renoyer, Orange

spavaća soba2
stan56 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Anthony Didier (06 08 26 18 66) vous propose : Grand appartement T2 neuf avec balcon à Orange (84)Découvrez ce bel appartement T2 de 56 m...

Ostalo
Dob ponude: 54dana
Ažurirano: 51dana

Lokaliteti

Rue du Renoyer, Orange
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu