SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
189 000 €
(2 864 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Rue des Peyrières, Olemps

spavaća soba3
stan66 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Quentin Caussanel vous propose: Appartement T3 de 66,36 m² habitables, situé en rez-de-chaussée d’une résidence récente de 2022. Il bénéf...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue des Peyrières, Olemps
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu