SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
269 000 €
(3 956 € / m²)
Prodaja
3
1
68 m²
Route de Saverne, Oberhausbergen

spavaća soba3
stan68 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

!! COMPROMIS DE VENTE EN COURS - NOUS N'ORGANISONS PLUS DE VISITE DE CE BIEN - MERCI DE VOTRE COMPREHENSION !!! À DÉCOUVRIR À OBERHAUSBERGEN APPARTE...

Plin
Dob ponude: 55dana
Ažurirano: 12dana

Lokaliteti

Route de Saverne, Oberhausbergen
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

B2l Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu