Popis ponuda
9
9
9
220 000 €
(2 200 € / m²)
Prodaja
5
1
100 m²
Rue Aristide Briand, Nort-sur-Erdre
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
5
stan
100 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
iad France - Sandrine Delacencellerie vous propose: **En EXCLUSIVITE - Appartement 5 pièces - 3 CHAMBRES**Au cOEur du bourg de Nort-sur-Erdre, découvr...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Drveni pod
Otvoreni dnevni boravak
Zaseban wc
Nakon renovacije
Prirodno svjetlo
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
D - Manje ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
491dana
Ažurirano:
491dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rue Aristide Briand, Nort-sur-Erdre
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.