Popis ponuda
11
11
11
245 000 €
(4 153 € / m²)
Prodaja
3
1
59 m²
Place Émile Menier, Noisiel
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
59 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
NOUVELLE EXCLUSIVITE L'ADRESSE COEUR DE VILLE INVESTISSEMENT LOCATIF ? 3 PIECES VENDU LOUE ? NOISIEL (77186) Idéal investisseur ! Appartement 3 pi...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
C - Ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Plin
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
10dana
Ažurirano:
10dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Place Émile Menier, Noisiel
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
l'Adresse - Cur de ville - l'Adresse Noisy-le-Grand
Prikaži telefon
Kontaktirajte prodavatelja
l'Adresse - Cur de ville - l'Adresse Noisy-le-Grand