SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
472 500 €
(5 625 € / m²)
Prodaja
4
1
84 m²
Villa de Beauté, Nogent-sur-Marne

spavaća soba4
stan84 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Idéalement situé à Nogent-sur-Marne, à proximité immédiate du centre-ville, du RER A et de toutes les commodités, cet appartement 3 pièces se trouve a...

Plin
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Villa de Beauté, Nogent-sur-Marne
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse - ADN Gestion Transaction - l'Adresse - ADN Gestion Transaction

Slični oglasi

Slično u inozemstvu