SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
129 000 €
(1 792 € / m²)
Prodaja
3
1
72 m²
Chemin de la Faisane, Nîmes

spavaća soba3
stan72 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

NIMES PROCHE DES JARDINS DE LA FONTAINE APPARTEMENT DUPLEX T3À deux pas des Quais de la Fontaine dans une résidence sécurisée ce charmant duplex de 72...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Chemin de la Faisane, Nîmes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tourdiat Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu