SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
67 900 €
(1 235 € / m²)
Prodaja
3
1
55 m²
Chemin de la Faisane, Nîmes

spavaća soba3
stan55 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Christophe Dumont vous propose: Nîmes - Rue Flamande - Appartement à rénover entièrement avec fort potentiel.Appartement de 55m² en Rdc d...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Chemin de la Faisane, Nîmes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu