SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
219 000 €
(2 738 € / m²)
Prodaja
4
1
80 m²
Rue Max Raphel, Nîmes

spavaća soba4
stan80 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Laetitia Rodriguez vous propose: APPARTEMENT ACCÈS ASCENSEUR - 3 CHAMBRES - 2 SDE - BALCON - VENDU MEUBLE - CAVESitué en bas de l’avenue ...

Ostalo
Dob ponude: 92dana
Ažurirano: 18dana

Lokaliteti

Rue Max Raphel, Nîmes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu