SUPA24
Dnevni boravak; drveni pod, prirodna svjetlost, moderan stil, visoki stropovi
Dnevni boravak
Dnevni boravak
139 123 €
(5 797 € / m²)
Prodaja
1
1
24 m²
Chemin de la Faisane, Nîmes

spavaća soba1
stan24 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Efficience Groupe, spécialiste de l'investissement LMNP, vous propose un appartement T1 de 24 m2 avec patio privatif de 5,50 m2, situé au sein d'une r...

Ostalo
Dob ponude: 133dana
Ažurirano: 70dana

Lokaliteti

Chemin de la Faisane, Nîmes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse - Efficience - l'Adresse - Efficience - Saint-Roch

Slični oglasi

Slično u inozemstvu