SUPA24
Dnevni boravak; drveni pod, prirodna svjetlost, moderan stil, visoki stropovi
119 000 €
(2 429 € / m²)
Prodaja
2
1
49 m²
Chemin de la Faisane, Nîmes

spavaća soba2
stan49 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Pascale Chanial vous propose: Ce charmant appartement de 48.77 m2, entiérement rénové, offre un agencement optimisé et une localisation i...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Nakon renovacijeOtvoreni dnevni boravakPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 138dana
Ažurirano: 138dana

Lokaliteti

Chemin de la Faisane, Nîmes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu